This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Šola triatlona – 3. skupina, starost od 11 – 14 let

Vodja skupine: Aleš Sušnik

Telefon: 031-581-016
E-mail: ales1susnik@gmail.com

Vaditelj v skupini: Leon Obreza, Liza Uršič

plavanje na letnem bazenu v Kamniku : ponedeljek, sreda in petek 17.45-19.00
Kolo, tek in menjave: torek in četrtek 17.00-19.00, občasno tudi ob sobotah v dopoldanskem času

Plavanje: ponedeljek in četrtek Terme Snovik 18.00 – 19:30, sobota terme Snovik 7.15-9.00
Tek/suha vadba: torek OŠ TB (telovadnica na kajuhovi-bivši ZD) 15.30-17.00, petek OŠ TB 17.00-18.30

Oprema: Za vadbo vadeči potrebujejo kopalke, plavalna očala, tekaške superge, lahka športna oblačila za tek, cestno kolo, kolesarsko čelado, bidon.

Cena: Cena vadbe je 65€ mesečno. Enkrat letno se plača klubska članarino, s katero je vadeči deležen klubskih popustov in ugodnost. Prav tako enkrat letno se plača tekmovalna licenca. Trenutno štartnine za tekme v slovenskem triatlonskem pokalu pokrije klub.

Ciljna skupina: Skupini se v sezoni 2016/2017 v primeru prostih mest lahko pridružijo otroci letnikov 2002, 2003, 2004, 2005 s predznanjem plavanja (kravla) in dobro fizično pripravljenostjo.

Pričetek vadbe: Vadba se začne v 2. Tednu oktobra in traja do začetka septembra.

Dejavnosti skupine: Cilj vadbe je izboljšanje tehnike plavanja in teka, povečanje hitrosti ter povečanje splošne moči in vzdržljivosti. Vadeči tekmujejo na tekmah doma in v sosednjih državah. V marcu, malo pred začetkom tekmovalne sezone se skupina udeleži 5- dnevnih priprav v tujini, vsako leto pa se organizira tudi 4 dnevni poletni tabor.