Šola triatlona – 4. skupina, starost od 10-11 let

Telefon: 040-490-924  E-mail: janlipovsek@gmail.com

Vaditelja v skupini: Liza Uršič, Neža Kregar

Jesenski/zimski čas:

•  ponedeljek: TEK (16.00-17.30, telovadnica Mekinje)
  •  torek: PLAVANJE (19.30-21.00, bazen CIRIUS Kamnik)
  •  petek: PLAVANJE (19.30-21.00, bazen CIRIUS Kamnik)
  •  sobota: TEK ali POHOD (po dogovoru)

• plavanje (zunanji bazen Pod Skalco Kamnik)
  • tek/kolesarjenje/menjave (na prostem)

Oprema: kopalke, plavalna očala, plavutke, tekaške superge, športna oblačila, gorsko ali treking kolo, kolesarska čelada.

Cena: Cena vadbe je 60 € mesečno. Enkrat letno se plača tudi članarina in licenca. Trenutno startnine za tekme v slovenskem triatlonskem pokalu pokrije klub.

Ciljna skupina:

Skupini se lahko v primeru prostih mest priključijo vsi otroci stari 10-11 let, zaželjeno je osnovno znanje plavalnih tehnik.

Pričetek vadbe: Vadba se prične v septembru.

Dejavnosti skupine: Poudarek dela v skupini je pridobivanje in razvoj motorike, osvajanje tehnike vseh treh športov triatlona in razvoj hitrosti. Treningi potekajo na otrokom prilagojen način, vključuje se tudi veliko igre. Otroci lahko tekmujejo na domačih tekmah , po dogovoru se lahko udeležijo tudi tekem v sosednih državah. Za skupino se organizira tudi večdnevni tabor, kjer je poleg športa čas tudi za utrjevanje prijateljskih vezi in krepitvi pozitivne klime v skupini.