This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

Die hier angezeigten Sponsored Listings werden von dritter Seite automatisch generiert und stehen weder mit dem Domaininhaber noch mit dem Dienstanbieter in irgendeiner Beziehung. Sollten markenrechtliche Probleme auftreten, wenden Sie sich bitte direkt an den Domaininhaber, welcher aus dem Whois ersichtlich wird.

Kolesarjenje

V organizaciji TK Trisport Kamnik že desetletje poteka legendarna TORKOVA RUNDA triatloncev in kolesarjev.

Zbirno mesto: Perovo, pred trgovino Pro kolo.

Termin:  spomladi in jeseni ob 17 h, poleti ob 18 h.

Dolžina in čas trajanja: 53 km, 1:20

Trasa: Mengeš, Vodice, Smlednik, Šenčur, Visoko, Cerklje, Komenda.

Različice:

Runda z mladinci,  nekoliko hitrejša in ima zagotovljeno ter po pravilih označeno spremljevalno vozilo.

Polžkova runda, ki ni dosti počasnejša, vendar brez spremljevalnega vozila.

Cena:

Različica s spremljevalnim avtom: za člane kluba Trisport 30 €, oz. 40 € nečlani,  za celo sezono
Polžkova rundabrezplačno

Vodja: Miro Kregar