Šola triatlona TRISPORT LELOSI – 2. skupina / 12 – 14 let

Telefon: 031-581-016
E-mail: ales1susnik@gmail.com

plavanje na letnem bazenu v Kamniku : ponedeljek, sreda in petek 17.45-19.00
Kolo, tek in menjave: torek in četrtek 17.00-19.00, občasno tudi ob sobotah v dopoldanskem času

Plavanje: ponedeljek in četrtek Terme Snovik 18.00 – 19:30, sobota terme Snovik 7.00 – 8.30

V četrtek pred plavanjem (17:00-18:00) še suhi trening: vaje za moč, raztezanje, aktivacija…

Tek/suha vadba: torek OŠ TB (telovadnica na Kajuhovi-bivši ZD) 15.30-17.00, petek stadion ali pohod ob 16.00

Oprema: Za vadbo vadeči potrebujejo kopalke, plavalna očala, tekaške superge, lahka športna oblačila za tek, cestno kolo, kolesarsko čelado, bidon.

Cena: Cena vadbe je 70 € mesečno. Enkrat letno se plača klubska članarino, s katero je vadeči deležen klubskih popustov in ugodnost. Prav tako enkrat letno se plača tekmovalna licenca. Trenutno štartnine za tekme v slovenskem triatlonskem pokalu pokrije klub. Financiranje skupine je tudi subvencionirano s strani Občine Kamnik.

Pričetek vadbe: Vadba se začne v 2. Tednu oktobra in traja do začetka septembra.

Dejavnosti skupine: Cilj vadbe je izboljšanje tehnike plavanja in teka, povečanje hitrosti ter povečanje splošne moči in vzdržljivosti. Vadeči tekmujejo na tekmah doma in v sosednjih državah. V marcu, malo pred začetkom tekmovalne sezone se skupina udeleži 5- dnevnih priprav v tujini, vsako leto pa se organizira tudi 4 dnevni poletni tabor.