Šola triatlona TRISPORT LELOSI – 1. skupina / 15 – 21 let

Vodja plavanja:  Ula Kozinc

plavanje v odprtem bazenu v Kamniku: od ponedeljka do petka, od 6:30 do 8:00
kolesarski treningi: torki ob 18:00, četrtek in ob vikendih po dogovoru
tekaški treningi: ponedeljek, sreda in petek, ura po dogovoru

plavanje v Snoviku v ponedeljek in četrtek, od 18:00 do 19:30, v soboto od 7:00 do 8:30. V torek zjutraj Cirius 6:00 – 7:30. V ponedeljek pred plavanjem (17:00-18:00) še suhi trening: vaje za moč, raztezanje, aktivacija…

Tek/suha vadba: torek sreda in petek: 17:00-18:30 zbor v bližini CIRIUSa oz. GSŠRM-ja

Oprema: za vadbo potrebujejo: kopalke, plavalna očala, lopatke, dihalke, plavutke, tekaške superge, športna oblačila, cestno kolo, kolesarsko čelado, športno uro.

Cena: Cena vadbe je 75 € mesečno. Enkrat letno se plača tudi članarina in licenca. Trenutno štartnine za tekme v slovenskem triatlonskem pokalu pokrije klub. Financiranje skupine je tudi subvencionirano s strani Občine Kamnik.

Ciljna skupina: Skupini se lahko priključijo mladostniki s predznanjem plavanja ter dobro fizično pripravljenostjo.

Pričetek vadbe: Vadba se prične v 2. tednu oktobra in traja do sredine septembra.

Dejavnosti skupine: Mladostniki tekmujejo na tekmah doma in v sosednjih državah, člani slovenske reprezentance hodijo na mednarodne tekme in priprave po vsej Evropi. Večkrat letno se za skupino organizira večdnevni tabor v Sloveniji ali tujini, kjer je poudarek predvsem na večji količini kvalitetnega treninga ter druženju.