Šola triatlona TRISPORT LELOSI – Članska skupina

Vodja skupine: Miro Kregar

Telefon: 041-641-527
E-mail: miro.kregar@siol.net

Strokovni sodelavci: Vlado Vučko (plavanje)

plavanje v odprtem bazenu v Kamniku: tor in čet od 7:00 do 8:00  ter pon, sre, pet 18:00 – 19:00
kolesarski treningi: torki ob 18:00, četrtek in ob vikendih po dogovoru
tekaški treningi: ponedeljek, sreda in petek, od 17:30 do 19:00 – po dogovoru

plavanje v Snoviku v ponedeljek in četrtek, od 19:30 do 20:30
tekaški treningi ter fitnes: torek, sreda in petek od 19:00 do

Oprema: za vadbo potrebujejo: kopalke, plavalna očala, lopatke, dihalke, plavutke, tekaške superge, športna oblačila, cestno kolo, kolesarsko čelado, športno uro.

Cena: Cena vadbe je 75 € mesečno. Enkrat letno se plača tudi članarina in licenca.

Ciljna skupina: Skupini se lahko priključijo mladostniki s predznanjem plavanja ter dobro fizično pripravljenostjo.

Pričetek vadbe: Vadba se prične v 2. tednu oktobra in traja do sredine septembra.

Dejavnosti skupine: Mladostniki tekmujejo na tekmah doma in v sosednjih državah, člani slovenske reprezentance hodijo na mednarodne tekme in priprave po vsej Evropi. Večkrat letno se za skupino organizira večdnevni tabor v Sloveniji ali tujini, kjer je poudarek predvsem na večji količini kvalitetnega treninga ter druženju.