Rekreativni tek

V Triatlonskem klubu Trisport organiziramo tudi rekreativno vadbo teka za tekaške začetnike in rekreativce. Pri vadbi, poleg vzdržljivosti, veliko časa posvečamo tudi izboljšanju tehnike teka, s čimer se občutno zmanjša možnost za nastanek poškodb.

V septembru in oktobru organiziramo skupinsko pripravo na Ljubljanski maraton, s treninigi pa kasneje nadaljujemo vse do novembra, ko s tekmo v Palmanovi (21km) zaključimo sezono.

Vodja skupine: Aleš Sušnik

E-mail: ales1susnik@gmail.com

Kraj in čas vadbe
Vodena vadba poteka vse leto, pavzo si vzamemo le od sredine novembra pa do sredine decembra. Novembra se namreč udeležimo zadnje tekme (Palmanova), po tem imamo nekaj časa za regeneracijo, v decembru pa se začnemo počasi pripravljat na naslednjo sezono.

Vodeni treningi so predvidoma ob torkih od 18.00-19.30 in ob sobotah 9.30-11.00

Vodeni treningi so ob torkih 19.00-20.30 in ob sobotah 8.00-9.30
Zbirno mesto je vedno na asfaltiranem parkirišču pri Kegelj baru (pri prenovljenem mekinjskem stadionu)

Oprema: Tekaške superge, lahka športna oblačila, poleti je zelo priporočljiva kapa s šiltom; pozimi, ko tečemo v temi pa so obvezni odsevniki, lučke,…

Cena: Cena vadbe je 20€ mesečno, enkrat letno pa se plača klubska članarina.

Ciljna skupina: Ciljna skupina so začetniki in rekreativci.