Šola triatlona – 2. skupina, starost od 15 – 21 let

Vodja skupine: Miro Kregar

Telefon: 041-641-527
E-mail: miro.kregar@siol.net

Strokovni sodelavci: Vlado Vučko (plavanje), Peter Hribar (fitnes)

plavanje v odprtem bazenu v Kamniku: od ponedeljka do petka, od 7:30 do 9:00
kolesarski treningi: torki ob 18:00, četrtek in ob vikendih po dogovoru
tekaški treningi: ponedeljek, sreda in petek, od 17:30 do 19:00

plavanje v Snoviku v ponedeljek in četrtek, od 19:30 do 21:00, v soboto od 7:30 do 9:00
tekaški treningi ter fitnes: torek, sreda in petek od 19:00 do 21:00
kolesarski treningi: po dogovoru

Oprema: za vadbo potrebujejo: kopalke, plavalna očala, lopatke, dihalke, plavutke, tekaške superge, športna oblačila, cestno kolo, kolesarsko čelado, športno uro.

Cena: Cena vadbe je 65€ mesečno. Enkrat letno se plača tudi članarina in licenca. Trenutno štartnine za tekme v slovenskem triatlonskem pokalu pokrije klub.

Ciljna skupina: Skupini se lahko priključijo mladostniki s predznanjem plavanja ter dobro fizično pripravljenostjo.

Pričetek vadbe: Vadba se prične v 2. tednu oktobra in traja do sredine septembra.

Dejavnosti skupine: Mladostniki tekmujejo na tekmah doma in v sosednjih državah, člani slovenske reprezentance hodijo na mednarodne tekme in priprave po vsej Evropi. Večkrat letno se za skupino organizira večdnevni tabor v Sloveniji ali tujini, kjer je poudarek predvsem na večji količini kvalitetnega treninga ter druženju.