Šola triatlona – 5. skupina, starost otrok od 6 – 8 let

Vodja skupine: Žiga Podbevšek

E-mail: Zpodbevsek@gmail.com

Vaditeljici v skupini:  Nataša Planko, Metka Mozetič-Pančur

• torek: PLAVANJE (19.30-21.00, bazen CIRIUS)
  • četrtek: SUHA VADBA (17.00-18.00, telovadnica POŠ Nevlje)
  • petek: PLAVANJE (19.30-21.00, bazen CIRIUS)

• PLAVANJE: zunanji bazen Kamnik
  • TEK/KOLO: na prostem po dogovoru

Oprema: kopalke, plavalna očala, tekaška obutev, športna oblačila, kolo, kolesarska čelada

Cena: Cena vadbe je 50 € mesečno. Enkrat letno se plača članarina in licenca. Trenutno startnine na tekmah, ki štejejo za slovenski triatlonski pokal pokrije klub.

Ciljna skupina: Skupini se lahko priključijo vsi otroci, ki obiskujejo prvo triado devetletke. Znanje plavanja ni potrebno.

Pričetek vadbe: Vadba se prične v septembru.

Dejavnosti skupine: Osnovni cilj vadbe je otroke naučiti osnov vseh treh športov triatlona in jim vzbuditi željo po gibanju. Skozi igro in druženje se učijo pravilne tehnike plavanja in krepijo motorične sposobnosti. Kdor želi, se lahko preizkusi tudi na tekmovanjih, pri čemer je bolj kot rezultat za otroka pomembna nova izkušnja.