Poletna šola triatlona 2024

Če želite, da vaši otroci poletne počitnice preživijo aktivno in v družbi prijateljev, je Trisportova poletna šola prava izbira. Otroci bodo poleg vsakodnevnega plavanja in hlajenja na bazenu tudi kolesarili in tekli, hkrati pa spoznali še druge športe! Na koncu tedna se bodo lahko preizkusili še v akvatlonu, predvsem pa bodo domov odšli z novimi poznanstvi in lepimi spomini.

Aktivni program se bo začel ob 9.00 ter bo trajal do 15.00. Svojega otroka lahko zaupate tudi v jutranje varstvo, ki bo potekalo od 7.00 dalje in/ali popoldansko varstvo do 16.00. En termin poteka od ponedeljka do petka. Z vašimi otroki bomo izkušeni trenerji Triatlonskega kluba Trisport. Vabljeni so otroci starosti 5 do 12 let.

TERMINI:

LOKACIJA:

CENIK:

V ceno so vštete VSE AKTIVNOSTI ter KOSILO. Vsak otrok dobi tudi MAJČKO ter simbolično darilce za spomin.

POPUSTI (se ne seštevajo):

• V primeru, da poletno šolo v istem terminu obiskujeta dva otroka iz iste družine, je cena na posameznika 10 eur nižja.
  • V primeru ponovne prijave v istem poletju je cena v drugem terminu 10 eur nižja.
  • V primeru prijave z nakazilom do 31. maja je na ceno 10 eur popusta.
  • Za člane kluba Trisport je cena 15 eur nižja.

AKTIVNOSTI:

Natančen program in časovnico pošljemo po e-mailu 1 teden pred izvedbo tečaja. Dovoljujemo si, da se program zaradi okoliščin (npr. slabo vreme, odpoved izvajalcev ipd.) malenkostno spremeni.

PRIJAVA:

Za prijavo na poletno šolo izpolnite prijavni obrazec:

PRIJAVA Poletna šola triatlona

PLAČILO:

Ko izpolnite prijavni obrazec v roku parih dni po mailu prejmete potrditev prijave in položnico.

ZA DODATNA POJASNILA PIŠITE NA:

trisport.solatriatlona@gmail.com

DODATNO

Poletna šola bo predvidoma potekala z omejenim številom udeležencev. V primeru onemogočene izvedbe zaradi izrednih razmer si pridržujemo pravico do odpovedi.

UTRINKI IZ PRETEKLIH LET:

Za več slik in videov nam lahko sledite na naši FB strani: Poletna šola triatlona.