Poletna šola triatlona 2020

Če želite, da vaši otroci poletne počitnice preživijo aktivno in v družbi prijateljev, je Trisportova poletna šola prava izbira. Otroci bodo poleg vsakodnevnega plavanja in hlajenja na kamniškem bazenu tudi kolesarili in tekli, hkrati pa spoznali še druge športe, kot so lokostrelstvo in plezanje! Na koncu tedna se bodo lahko preizkusili še v akvatlonu, predvsem pa bodo domov odšli z novimi poznanstvi in lepimi spomini.

Naše druženje se bo začelo ob 9.00 na bazenu v Kamniku ter trajalo do 15.00. Svojega otroka lahko zaupate tudi v jutranje varstvo, ki bo potekalo od 7.00 dalje in/ali popoldansko varstvo do 16.00. Z vašimi otroki bomo izkušeni trenerji Triatlonskega kluba Trisport. Vabljeni so otroci letnikov 2008-2013.

TERMINI:

• 1.termin: 29.6.-3.7.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 2.termin: 6.7.-10.7.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 3.termin: 13.7.-17.7.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 4.termin: 20.7.-24.7.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 5.termin: 27.7.-31.7.2020 (otroški poletni tabor “Na seniku”)
  • 6.termin: 3.8.-7.8.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 7.termin: 10.8.-14.8.2020 (poletna šola triatlona Trisport)
  • 8.termin: 17.8.-21.8.2020 (poletna šola triatlona Trisport)

LOKACIJA:

Dogajanje poteka na kamniškem poletnem bazenu (tam vsak dan oddate in pridete po otroka). Aktivnosti kot so kolesarjenje, jahanje, lokostrelstvo in druge potekajo v Kamniku in njegovi okolici (dosegljivo peš ali s kolesom). Za kosilo poskrbijo v kuhinji gimnazije Kamnik. V primeru slabega vremena imamo na voljo telovadnico.

CENIK:

• Šola triatlona (9.00-15.00) – 90 eur
  • Šola triatlona z jutranjim in popoldanskim varstvom (7.00-16.00) – 110 eur

V ceno so vštete VSE AKTIVNOSTI ter KOSILO. Vsak otrok dobi tudi MAJČKO ter simbolično darilce za spomin.

POPUSTI (se ne seštevajo):

• V primeru, da poletno šolo v istem terminu obiskujeta dva otroka iz iste družine, je cena na posameznika 10 eur nižja.
  • V primeru prijave z nakazilom do 12. junija je na ceno 10 eur popusta.

AKTIVNOSTI:

Teden, ki ga preživimo skupaj z otroki je poln aktivnosti in iger, ki jih prilagodimo starosti otrok in njihovim interesom. Vključujemo večino sledečih aktivnosti:

• plavanje
  • igre v vodi, skoki v vodo
  • kolesarjenje
  • pohod
  • tek na stadionu
  • tekmovanje v akvatlonu
  • plezanje
  • lokostrelstvo
  • obisk policijske postaje in/ali gasilnega doma
  • aktivnost presenečenja
  • družabne igre, risanje, igre z žogo …

Natančen program in časovnico pošljemo po e-mailu 1 teden pred izvedbo tečaja. Dovoljujemo si, da se katero od aktivnosti zaradi izrednih razmer izpusti.

PRIJAVA:

Za prijavo na poletno šolo izpolnite prijavni obrazec:

PRIJAVA Poletna šola triatlona

PODATKI ZA PLAČILO:

TK Trisport Kamnik

Zg. Stranje 47

1242 Stahovica

TRR: SI56 0222 2025 4875 993

Namen plačila: poletna šola, ime in priimek otroka

ZA DODATNA POJASNILA PIŠITE NA:

trisport.solatriatlona@gmail.com

DODATNO

Poletna šola bo predvidoma potekala z omejenim številom udeležencev. V primeru onemogočene izvedbe zaradi izrednih razmer si pridržujemo pravico do odpovedi.

NOVOST

Prvič letos bo triatlonski klub Trisport v sodelovanju z društvom TJA organiziral tudi otroški poletni tabor “Na seniku”. Ta bo potekal v Kamniški Bistrici (International piknik center Pri Jurju) od 27.7.2020 do 31.7.2020 (od ponedeljka do petka) in bo namenjen otrokom starosti 8-12 let. Posebnost tabora bo, da bomo spali na pravem seniku, namen pa bo otrokom skozi zabavne aktivnosti približati naravo. Program bo vključeval številne športne aktivnosti (pohod do slapu Orglice, raziskovanje struge, “slackline”, igre z žogo, lokostrelstvo …) ter ustvarjalne in kuharske delavnice. Cena 5-dnevnega tabora z vključenim spanjem in 5 obroki dnevno ter vključenimi aktivnostmi znaša 190 eur, v primeru predprijave do 15.6. ALI prijave več otrok iz iste družine je cena na otroka 10 eur nižja. Možnost plačila na dva obroka.

Več informacij o taboru lahko dobite na spletni strani https://poletnitabornaseniku/domov  ali pa preko emaila drustvo.tja@gmail.com in fb strani: Otroški poletni tabor na seniku.

Prijavni obrazec: PRIJAVA poletni tabor “Na seniku”

UTRINKI IZ PRETEKLIH LET:

Za več slik in videov nam lahko sledite na naši fb strani: Poletna šola triatlona.