Vsi na Garmin triatlon Bled – za njegovih 30 let.

Na Bledu se, ob tridesetletnici prvega triatlona v Sloveniji, obeta nov vrhunski triatlonski dogodek.

V soboto, 6.9.2014 se bo na startnih linijah pojavilo preko 500 tekmovalcev iz preko 15 držav.

Nastopili bodo na prilagojenih razdaljah tako cicibanov, kot veteranov, amaterjev in profesionalcev.

tb2014Cici akvatlon bo privabil najmlajše triatlončke, triatlon za vsakogar rekreativce, super sprint hitre mladince in olimpik državno elito.

Še ne prepričani triatlonci bodo lahko nastopili v štafetnih kombinacijah vseh vrst.

Prvič letos bodo demonstracijsko nastopili tudi triletniki s sedaj aktualnimi poganjalčki.

Blejsko jezero je še toplo, preko 20 stopinj, vreme je napovedano lepo. Prijave so možne tudi še na dan tekmovanja.

Vse informacije so dostopne na www.trisport-klub.si in na FB Trisport. Poleg razdalj, kategorij, časovnice tudi o zaporah cest, parkiranju, nastanitvah…

Masaže po končanem tekmovanju, otroški vrtec in bogato razstavno prizorišče s stojnicami na katerih vam bo ponujena raznovrstna športna, prehranska in tehnična ponudba proizvodov za športno preživljanje prostega časa, pa so zgolj še nekatere izmed dodatnih dejavnosti, ki vam bodo omogočile prijetnejši nastop in popestrile dan na Bledu.

Zatorej, ne odlašajte. Sobota bo vsak čas tu.

Vsi na Garmin triatlon Bled – za njegovih 30 let. Vabljeni!

Pokrovitelji Triatlona Bled 2014

garmin150